Naši klienti

Své služby poskytujeme firemním zadavatelům a agenturám:

»   Firemním zadavatelům poskytujeme kompletní outsourcing služeb v oblasti přímé komunikace a promotion. Projekty navrhujeme v souladu se strategií značky, protože se na čas stáváme součástí vašeho týmu. Respektujeme vaše potřeby a cíle, jako by byly naše vlastní. Při realizaci projektů můžeme spolupracovat i se stávající reklamní agenturou našich klientů.

»   Agenturám poskytujeme ty služby, které potřebují zajistit dodavatelsky - návrhy nebo konzultace konceptů, technické zajištění, skladování a distribuce výher atd. Naše služby vůči klientům agentury můžou být anonymní nebo se můžeme stát součástí agenturního týmu. Vždy respektujeme zadání.

Přinášíme individuální řešení, která respektují cíle našich klientů s ohledem na aktuální situaci na trhu. Každý projekt je jedinečný, stejně tak jako jsou jedinečné potřeby našich klientů. Potrfolio projektů našich klientů nezveřejňujeme.

Naše služby

Poskytujeme komplexní servis od přípravy projektu až po jeho vyhodnocení nebo si můžete  vybrat jen některou z činností. Mezi naše nejčastější činnosti patří

»  Analýza potřeb a návrh projektu či konzultace k již navrženým projektům

»  Technické zajištění (naprogramování, konektivita do mobilních sítí atd.)

»  Právní ověření a záruka projektů

»  Provozování infolinky

»  Nákup, skladování a distribuce výher / odměn

 

Kontaktujte nás s vaší ideou a my uděláme vše pro její realizaci. Nebo se jen zeptejte na radu.  


Kontakt

+420 739 339 339   I   +420 733 223 223   I   Info@SpotrebitelskaSoutez.cz 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nápověda

I SLOVNÍČEK I LEGISLATIVA I MECHANIKY


Zajistíme

»  Věrnostní kluby  »  Spotřebitelské soutěž»  Databázové programování  »  Premium SMS  »  Legislativa  »  Infolinka  »  Nákup, skladování a distribuce výher  »  Direct mail »  Lettershop »  Fulfillment a další dle Vašeho přání