O společnosti

Propojili jsme dlouholeté znalosti marketingu a obchodu. Zeptali se trhu, co si žádá v této ne/lehké době. Požádali o spolupráci ty nejschopnější, dle nás, v příslušných oborech. Řekli si, že nejlepší přítel je klient... Vyhrnuli si rukávy a pustili se do práce.

Věříme, že přinášíme nový pohled na využití všech nástrojů přímé komunikace, v kombinaci našich schopností a dovedností, k budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, partnery a zaměstananci načich klientů.   

Loga našich klientů a jejich projektů na našich stránkách nenaleznete záměrně. Naším cílem je důvěra, kvalita, osobní přístup a spokojený zákazník - ne chlubení se jejich brandy. 
 

Lidé

Miroslav Liška

Mirek je spoluzakladatelem společnosti, kde má na starosti získávání nových klientů, péči o klíčové klienty, vedení vybraných projektů a v neposlední řadě zajištění technické podpody.

V obchodu působí od r. 1994 (malo/velkoobchod, řetězce, přímý prodej). Zkušenosti z B2C i B2B získával ve společnostech ComGate, T-Mobile, Porcela Plus. Mezi jeho koníčky patří obchod, komunikace a sport.

miroslav.liska@spotrebitelskasoutez.cz   I   +420 733 223 223

 

Radana Koppová

Radana je také spoluzakladatelem společnosti. Má na starosti klientskou podporu, vedení vybraných projektů a organizaci chodu společnosti.

V marketingové komunikaci působí od roku 1992. Má zkušenosti s vývojem a implementací komunikačních strategií lokálních i globálních značek. Pracovala ve společnostech ComGate, Mather Communications, Young&Rubicam. Jejím koníčkem je cestování, rodina a práce.

radana.koppova@spotrebitelskasoutez.cz   I   +420 739 339 339 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zajistíme

»  Věrnostní kluby  »  Spotřebitelské soutěž»  Databázové programování  »  Premium SMS  »  Legislativa  »  Infolinka  »  Nákup, skladování a distribuce výher  »  Direct mail  »  Lettershop  »   Fulfillment  další dle Vašeho přání